Споредете до 4 продукти:

Mitas SW07 3.75 D19 61P

Mitas

Mitas SW073.75 D19 61P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341007933

Највисока цена:  77,7 €

Цена по парче

77,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот