Споредете до 4 продукти:

Mitas SW03 2.75 D22 50P

Mitas

Mitas SW032.75 D22 50P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Mitas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341007643

Највисока цена:  54,9 €

Цена по парче

54,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот