Споредете до 4 продукти:

Mitas SK 02 23x8.50 D12 115A4

Mitas SK 02
Mitas SK 02
Mitas

Mitas SK 0223x8.50 D12 115A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
23x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
A4
EAN:
8590341017741

Највисока цена:  98,7 €

Цена по парче

98,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот