Споредете до 4 продукти:

Mitas S05 3.25 D12 55J

Mitas

Mitas S053.25 D12 55J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
J
EAN:
8590341009098

Највисока цена:  37,6 €

Цена по парче

37,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот