Споредете до 4 продукти:

Mitas S03 4.00 D8 63J

Mitas

Mitas S034.00 D8 63J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
J
EAN:
8590341009203

Највисока цена:  33,5 €

Цена по парче

33,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот