Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT21 335/80 R20 139J

Mitas

Mitas MPT21335/80 R20 139J

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
335
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
J
EAN:
8590341018601

Највисока цена:  586,8 €

Цена по парче

586,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот