Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT05 14.5 D20 136G

Mitas

Mitas MPT0514.5 D20 136G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
14.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341006585

Највисока цена:  444 €

Цена по парче

444 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот