Споредете до 4 продукти:

Mitas H14 Highway 90/90 D19 52T

Mitas

Mitas H14 Highway90/90 D19 52T

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
T
EAN:
8590341008466

Највисока цена:  48,3 €

Цена по парче

48,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот