Споредете до 4 продукти:

Mitas H11 Highway 130/90 D16 67T

Mitas

Mitas H11 Highway130/90 D16 67T

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
T
EAN:
8590341008763
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  66,2 €

Цена по парче

66,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот