Споредете до 4 продукти:

Mitas H07 90/90 D18 58S

Mitas

Mitas H0790/90 D18 58S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Mitas
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
S
EAN:
8590341008657

Највисока цена:  45,2 €

Цена по парче

45,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот