Споредете до 4 продукти:

Mitas H02 3.50 D19 63P

Mitas

Mitas H023.50 D19 63P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341008565

Највисока цена:  47,9 €

Цена по парче

47,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот