Споредете до 4 продукти:

Mitas ERL-30 23.5 R25 195A2

Mitas

Mitas ERL-3023.5 R25 195A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
23.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
195
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341047458

Највисока цена:  3.133,8 €

Цена по парче

3.133,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот