Споредете до 4 продукти:

Mitas EM01 335/80 R20 147A2

Mitas

Mitas EM01335/80 R20 147A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
335
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341018670

Највисока цена:  751 €

Цена по парче

751 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот