Споредете до 4 продукти:

Mitas EF06 Super 90/90 D21 54R

Mitas

Mitas EF06 Super90/90 D21 54R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Mitas
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
R
EAN:
8590341021397

Највисока цена:  52,8 €

Цена по парче

52,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот