Споредете до 4 продукти:

Mitas E09 DAKAR 100/90 D19 57T

Mitas

Mitas E09 DAKAR100/90 D19 57T

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  58,7 €

Цена по парче

58,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот