Споредете до 4 продукти:

Mitas E 07 120/80 D18 62S

Mitas E 07
Mitas E 07
Mitas

Mitas E 07120/80 D18 62S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
120
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
S
EAN:
8590341094766
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  65,2 €

Цена по парче

65,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот