Споредете до 4 продукти:

Mitas E 05 3.00 D21 54S

Mitas E 05
Mitas E 05
Mitas

Mitas E 053.00 D21 54S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
S
EAN:
8590341008541
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  47,8 €

Цена по парче

47,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот