Споредете до 4 продукти:

Mitas Compactor 11.00 D20 164A3

Mitas Compactor
Mitas Compactor
Mitas

Mitas Compactor11.00 D20 164A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8590341006226

Највисока цена:  520,1 €

Цена по парче

520,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот