Споредете до 4 продукти:

Mitas C 11 80/100 D21 51R

Mitas C 11
Mitas C 11
Mitas

Mitas C 1180/100 D21 51R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
80
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
R
EAN:
8590341050540

Највисока цена:  49,4 €

Цена по парче

49,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот