Споредете до 4 продукти:

Michelin XZE 2+ 305/70 R19.5 147/145M

Michelin

Michelin XZE 2+305/70 R19.5 147/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
305
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
147/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528700845310
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  660,1 €

Цена по парче

660,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот