Споредете до 4 продукти:

Michelin XLD D1A 29.5 R25

Michelin XLD D1A
Michelin XLD D1A
Michelin

Michelin XLD D1A29.5 R25

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Michelin
Ширина:
29.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
EAN:
3528701237411

Највисока цена:  7.833,8 €

Цена по парче

7.833,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  98,6 €

Назад кон врвот