Споредете до 4 продукти:

Michelin XHA2 29.5 R25 216A2

Michelin

Michelin XHA229.5 R25 216A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Michelin
Ширина:
29.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
216
Индекс на брзина:
A2
EAN:
3528709613071

Највисока цена:  6.610,9 €

Цена по парче

6.610,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  98,6 €

Назад кон врвот