Споредете до 4 продукти:

Michelin X LINE ENERGY T 245/70 R17.5 143/141J

Michelin X LINE ENERGY T
Michelin X LINE ENERGY T
Michelin

Michelin X LINE ENERGY T245/70 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528703654209
ЕУ Етикета:
B
B
68 dB

Највисока цена:  474,8 €

Цена по парче

474,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот