Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Multi D Реставрирани 315/70 R22.5 154/150L

Michelin Remix

Michelin Remix X Multi D Реставрирани315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528706060564

Највисока цена:  507,5 €

Цена по парче

507,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот