Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 195/60 R18 96H

Michelin

Michelin Primacy 4195/60 R18 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703081982
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  152,4 €

Цена по парче

152,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот