Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 3 205/50 R17 93H

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3
Michelin

Michelin Primacy 3205/50 R17 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706213250
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  159,1 €

Цена по парче

159,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот