Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 3 195/45 R16 84V

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3
Michelin

Michelin Primacy 3195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700958980
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  116,2 €

Цена по парче

116,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот