Споредете до 4 продукти:

Michelin POWER ONE 190/55 ZR17 75W

Michelin POWER ONE
Michelin POWER ONE
Michelin

Michelin POWER ONE190/55 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
190
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704989225
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  € 170,4

Цена по парче

€ 170,4

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот