Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Super Sport 305/30 ZR22 105Y

Michelin Pilot Super Sport
Michelin Pilot Super Sport
Michelin

Michelin Pilot Super Sport305/30 ZR22 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
305
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528700002577
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  486,8 €

Цена по парче

486,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот