Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport PS2 305/35 ZR20 104Y

Michelin Pilot Sport PS2
Michelin Pilot Sport PS2
Michelin

Michelin Pilot Sport PS2305/35 ZR20 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
305
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703187325
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
74 dB

Највисока цена:  491,7 €

Цена по парче

491,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  53,09 €

Назад кон врвот