Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport Cup 2 245/35 ZR19 93Y

Michelin Pilot Sport Cup 2
Michelin Pilot Sport Cup 2
Michelin

Michelin Pilot Sport Cup 2245/35 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528701552750
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  300,9 €

Цена по парче

300,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот