Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 255/40 ZR18 99Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4255/40 ZR18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707927965
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  202,4 €

Цена по парче

202,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот