Споредете до 4 продукти:

Michelin PILOT ROAD 2 160/60 ZR18 70W

Michelin PILOT ROAD 2
Michelin PILOT ROAD 2
Michelin

Michelin PILOT ROAD 2160/60 ZR18 70W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
160
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528702954102
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  141 €

Цена по парче

141 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот