Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Tour HP 235/55 R20 102H

Michelin Latitude Tour HP
Michelin Latitude Tour HP
Michelin Latitude Tour HP
Michelin

Michelin Latitude Tour HP235/55 R20 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705287917
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  282,30 €

Цена по парче

282,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,29 €

Назад кон врвот