Споредете до 4 продукти:

Michelin Energy Saver 205/60 R15 91V

Michelin Energy Saver
Michelin Energy Saver
Michelin

Michelin Energy Saver205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  328,4 €

Цена по парче

328,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот