Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate 245/45 R20 103V

Michelin

Michelin CrossClimate245/45 R20 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703966463
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  243,6 €

Цена по парче

243,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,57 €

Назад кон врвот