Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate 215/55 R17 98W

Michelin CrossClimate
Michelin CrossClimate
Michelin

Michelin CrossClimate215/55 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528706754050
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  179,00 €

Цена по парче

179,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот