Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 225/55 R16 99V

Michelin

Michelin CrossClimate +225/55 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  164,8 €

Цена по парче

164,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот