Споредете до 4 продукти:

Michelin CrossClimate + 195/65 R15 91V

Michelin

Michelin CrossClimate +195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Michelin
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  80,5 €

Цена по парче

80,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,41 €

Назад кон врвот