Споредете до 4 продукти:

Michelin AGILIS 51 SNOW ICE 175/65 R14 90/88T

Michelin AGILIS 51 SNOW ICE
Michelin AGILIS 51 SNOW ICE
Michelin

Michelin AGILIS 51 SNOW ICE175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701361413
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
71 dB

Највисока цена:  104,00 €

Цена по парче

104,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,98 €

Назад кон врвот