Споредете до 4 продукти:

Michelin AGILIS 51 215/65 R15 104/102T

Michelin AGILIS 51
Michelin AGILIS 51
Michelin

Michelin AGILIS 51215/65 R15 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708531482
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  295,8 €

Цена по парче

295,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  63,93 €

Назад кон врвот