Споредете до 4 продукти:

Metzeler UNICROSS 90/90 D21 54M

Metzeler UNICROSS
Metzeler UNICROSS
Metzeler

Metzeler UNICROSS90/90 D21 54M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
M
EAN:
8019227167900

Највисока цена:  51,8 €

Цена по парче

51,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот