Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance NEXT 110/80 R19 59V

Metzeler Tourance NEXT
Metzeler Tourance NEXT
Metzeler

Metzeler Tourance NEXT110/80 R19 59V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227208474
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  105,5 €

Цена по парче

105,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот