Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance EXP 130/80 D17 65S

Metzeler Tourance EXP
Metzeler Tourance EXP
Metzeler

Metzeler Tourance EXP130/80 D17 65S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227181623
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  86,4 €

Цена по парче

86,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот