Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance EXP 110/80 R19 59V

Metzeler Tourance EXP
Metzeler Tourance EXP
Metzeler

Metzeler Tourance EXP110/80 R19 59V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227193848
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  110,3 €

Цена по парче

110,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот