Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance 90/90 D21 54S

Metzeler Tourance
Metzeler Tourance
Metzeler

Metzeler Tourance90/90 D21 54S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227355567
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  73,4 €

Цена по парче

73,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот