Споредете до 4 продукти:

Metzeler Tourance 130/80 R17 65H

Metzeler Tourance
Metzeler Tourance
Metzeler

Metzeler Tourance130/80 R17 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227101201
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  115,5 €

Цена по парче

115,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот