Споредете до 4 продукти:

Metzeler Sportec M5 Interact 150/60 ZR17 66W

Metzeler Sportec M5 Interact
Metzeler Sportec M5 Interact
Metzeler

Metzeler Sportec M5 Interact150/60 ZR17 66W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227202823
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  111,5 €

Цена по парче

111,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот