Споредете до 4 продукти:

Metzeler SPORTEC M3 130/70 ZR16 61W

Metzeler SPORTEC M3
Metzeler SPORTEC M3
Metzeler

Metzeler SPORTEC M3130/70 ZR16 61W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227159066
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  103,3 €

Цена по парче

103,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот