Споредете до 4 продукти:

Metzeler SPORTEC M3 120/65 ZR17 56W

Metzeler SPORTEC M3
Metzeler SPORTEC M3
Metzeler

Metzeler SPORTEC M3120/65 ZR17 56W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
65
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227159042
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  88,2 €

Цена по парче

88,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот